Skuteczne materiały do nauki jazdy

Książka - byle nie opasła - ma tę ogromną zaletę, że można ją wszędzie zabrać. No i właściwie to tyle z teorii - widziałeś ostatnio kogoś z podręcznikiem nauki jazdy na przystanku czy w autobusie? No właśnie... A z telefonem? Bingo! A teraz wyobraź sobie co możesz zrobić w autobusie, czy poczekalni WORD z płytką CD, którą dostałeś w nauce jazdy :)

Truno nam dziś funkcjonować bez telefonu, a to doskonały nośnik danych, aparat fotograficzny, narzędzie komunikacji czy... podręcznik (w dowolnej kolejności).

Od 2016 roku, cała pula pytań wykorzystywanych na egzaminach państwowych jest jawna i ogólnodostępna. Od tego czasu powstało kilka aplikacji mobilnych dostępnych w sklepie Google Play. Warto jednak wybrać aplikacje przygotowaną przez znaną polską firmę posiadającą w swojej ofercie także inne multimedialne oprogramowanie służące osobom przygotowującym się do zdobycia prawa jazdy, takie jak e-kursy z lektorem i animacjami lub książki dla szkół nauki jazdy.

Dostęp do pełnej bazy pytań egzaminacyjnch stosowanych na egzaminach państwowych oferuje zdamyto.com. Testy na prawo jazdy zdamyto można rozwiązywać na dwa sposoby:

  1. Poprzez stronę zdamyto.com. Testy na prawo jazdy dopasowują się do urządzenia na którym są wyświetlane, zatem można z nich korzystać zarówno na komputerze jak i telefonie czy tablecie. Rozwiązywanie testów na prawo jazdy wymaga połączenia z internetem, ale to nie powinno stanowić problemu w dobie wszechobecnych darmowych hotspotów i wielogigowych limitów transferu. Rozwiązywanie testów nie konsumuje zresztą tak wiele transferu.
  2. Poprzez aplikację na Androida. Podobnie jak w pierwszym przypadku uzyskujesz dostęp do pełnej oficjalnej puli pytań na prawo jazdy (wszystkich pytań stosowanych w testach na prawo jazdy jest 2661). Co ciekawe testy na prawo jazdy rozwiązywane za pomocą tej androidowej apki nie wymagają połączenia z internetem. Wystarczy raz zainstalować aplikację, ściągnąć apkę i gotowe. Aplikacja "Testy na prawo jazdy ZdamyTo B" jest darmowa dla posiadaczy  abonamentu zdamyto.com.

Do pobrania Testy na prawo jazdy Android do pobrania z Google Play.

Image: