Baza pytań prawo jazdy 2017

testy na prawo jazdy
Testy na prawo jazdy ZdamyTo

Nie da się wykluczyć, że pula pytań zostanie powiększona w 2017 roku. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami i potwierdzeniem komisji weryfikacyjnej dodanie nowych pytań na prawo jazdy do oficjalnej puli nastąpić ma już we wrześniu 2016. Nowe pytania w testach na prawo jazdy będą pojawiać się stopniowo. W sumie ma pojawić się 441 nowych pytań.

W odpowiedzi ministerstwa na oficjalne zapytanie zdamyto czytamy, że cała baza liczy 2661 pytań egzaminacyjnych - na wszystkie kategorie. Należy zauważyć, że podana ilość dotyczy symarycznie wszystkich kategorii. Ministerswo nie publikuje też odpowiedzi na pytania.

Baza pytań do pobrania

Zgodnie z art. 51, ust. 2b ustawy o kierujących pojazdami. Zgodnie z obowiązującą ustawą o kierujących pojazdami pytania egzaminacyjne oraz wchodzące w ich skład scenariusze, wizualizacje i opisy zatwierdzone przez ministra właściwego do spraw transportu oraz pytania zawarte w teście egzaminacyjnym stanowią informację publiczną w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej. Pytania w testach na prawo jazdy są więc jawne.

Wszystkie aktualne oficjalne pytania są dostępne w testach na prawo jazdy ZdamyTo.

Pytania można też ściągnąć ze strony Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa:

  1. Wejdź na stronę Ministerstwa
  2. Wejdź w zakładkę Prawo jazdy
  3. Zjedź na sam dół podstrony. Oficjalne pytania udostępnione są w podziale na 5 części, aby rozpocząć przeglądanie pytań należy kliknąć wybraną część.

testy na prawo jazdy ministerstwo

Testy na prawo jazdy zdamyto

  • wszystkie identyczne pytania, te same zdjęcia i filmy co na egzaminie;
  • możliwość przeglądania wszystkich pytań egzaminacyjnych po kolei dowolną ilość razy - cała NAUKA DZIAŁAMI;
  • każda odpowiedź na pytanie z uzasadnieniem odpowiedzi;
  • możliwość rozwiązywania egzaminów próbnych i zaliczania działów tematycznych;
  • gratis baza pytań pobierana na smartfon z systemem android.
Image: